Tcl 32S5400A 32" HD Ready HDR10 Dolby Audio BT5.0 WiFi HDMI USB Android TV
Termékleírás
Csatlakoztatási lehetőségek között ott a Bluetooth 5.0, a Wi‑Fi 2,4 GHz, Ethernet RJ45 10/100, USB 2.0 és HDMI bemenetek.
Panel felbontás 1366×768, képarány 16:9, 60 Hz-es frissítés. HDR10 és HLG támogatás révén a fények és sötét részletek megmaradnak. A kontraszt körülbelül 3000:1, mikro dimming pedig finom árnyalatokat ad a sötét jeleneteknél. A beépített EPG a DTV programokat könnyen követhetővé teszi, a felirat pedig zökkenőmentesen jelenik meg. Egyszerűen csatlakoztathatod a külső eszközöket, és gyorsan válthatsz a források között.