Jvc LT50VA3335 50" UHD Android TV HDR10 Dolby Vision #1
Jvc LT50VA3335 50" UHD Android TV HDR10 Dolby Vision #2
Jvc LT50VA3335 50" UHD Android TV HDR10 Dolby Vision #3
Jvc LT50VA3335 50" UHD Android TV HDR10 Dolby Vision #4
Jvc LT50VA3335 50" UHD Android TV HDR10 Dolby Vision #5
Jvc LT50VA3335 50" UHD Android TV HDR10 Dolby Vision #6
Jvc LT50VA3335 50" UHD Android TV HDR10 Dolby Vision #7
Jvc LT50VA3335 50" UHD Android TV HDR10 Dolby Vision #8
Jvc LT50VA3335 50" UHD Android TV HDR10 Dolby Vision #9
LT50VA3335
Jvc LT50VA3335 50" UHD Android TV HDR10 Dolby Vision
JVC LT50VA3335 50” UHD Android Smart LED TV. HDR10 és Dolby Vision, 4K felbontás, beépített Chromecast és Google Play, hangalapú keresés. 3× HDMI, 2× USB, eARC, Bluetooth, WiFi, DVB tunerek és 2x 10 W hangszóró.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás