50QNED70A6A
Lg 50QNED70A6A QNED AI 50" 4K QNED DirectLED 60 Hz HDR10 HLG webOS WiFi Ethernet 3x HDMI 1x USB eARC
Készleten
2 év garancia
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás