Hyundai HLP24T329 HD LED televízió 24"
Termékleírás
Képminősége HD Ready felbontásban 1366 x 768 pixellel jelenik meg, és a 100 Hz-es képfrissítés zökkenőmentes mozgást ad. A kijelző edge‑LED technológiával készült, így a fényerő és a kontraszt jól kiegyensúlyozott marad. A készülék DVB‑T2 (HEVC H.265) / T földi tunerrel és DVB‑C (kábel) tunerrel érkezik, és az analóg PAL SECAM B/G D/K I/L' (analóg) jelű műsorokat is támogatja. Hangrendszere NICAM sztereó és térhangzás, a kimeneti teljesítmény pedig 2 x 2,5 W.
A készülék támogatott formátumai között megtalálható a képformátumoknál JPEG, BMP, PNG, az audioformátumoknál MP3, WMA, WAV, a videó formátumoknál pedig AVI, MPG, MP4, MKV, MOV, TS, VOB, WMV és XviD, így sokféle tartalmat nézhetsz csatlakoztatott eszközökről. A csatlakozók között két HDMI bemenet (1.4-es verzió) és USB bemenet (v2.0) található, továbbá kompozit video/ audio bemenet, fejhallgató kimenet, digitális koaxiális audio kimenet és CI+ bővítőhely is rendelkezésre áll. Furattávolság a VESA fali rögzítéshez 75 x 75 mm, és a kiegészítő a távirányító formájában jár a dobozban.
A hálózati tápellátás 220-240V/50Hz, a falra szerelést pedig a 75 x 75 mm-es furatok biztosítják. Kényelmesen használható, a csomag része a távirányító is.