Orion 24OR23RDS 24" HD Ready LED TV 2x HDMI USB 2.0 DVB-T2 DVB-C PVR Ready CI energiaosztály E
Termékleírás
Energiafogyasztás 16 kWh, energiaosztály E, hálózati feszültség hallózati AC 220-240V 50Hz, memória: 200 analóg és 800 digitális program, mérete 135x553x365 mm, súlya 4,5 kg.