Samsung UE85U8072FUXXH Crystal UHD 4K Smart TV 85" 50Hz
Termékleírás
A kijelző minősége mellett az 50 Hz-es natív frissítés és a Motion Xcelerator garantálja a gördülékeny mozgást sportoknál és akciófilmeknél. A Motion Xcelerator segít a zökkenőmentes mozgásban, hizlalva a mozgás érzetét. A Q-Symphony technológia összehangolja a TV és a hangprojektor hangját, így együttesen szólalnak meg a hangszórók. Az Object Tracking Sound Lite pedig a hangokat követi a jelenetben, hogy a térhatás még élethűbb legyen.
Az adaptív hang és a hangteljesítmény 20W RMS-re skálázódik, a hangzást pedig a TV és a hangprojektor együttműködése adja. A tv felhasználói beállítások között elérhető az adaptív hang és az Object Tracking Sound Lite, amelyekkel a hang a képhez igazodik. Energiatakarékosság terén az AI energai üzemmód automatikusan igazítja a fényerőt és a beállításokat a környezethez, így kevesebb energiát használsz.
A falra szerelés egyszerű a 400 x 300 mm-es VESA szabványnak köszönhető, és a készülékhez tartozik a tartó- és szerelőkészlet.