Samsung UE55U8072FUXXH 55" 4K UHD okos LED TV Kristályprocesszor 4K MetalStream One UI Tizen Knox
Termékleírás
Specifikációk: Kijelző 55", Felbontás 3840×2160, Képmotor Crystal Processzor 4K, HDR HDR10+, Színkezelés PurColor, Kontraszt Mega Contrast, Micro Dimming UHD Dimming, Keret 3 oldalt keret nélküli, VESA 200 × 200 mm, HDMI 3, USB 1, Tápellátás AC220–240 V, Maximum 125 W, Készenléti 0,5 W.