QE77S85FAEXXH
Samsung QE77S85FAEXXH OLED televízió 77" 4K AI felskálázás NQ4 AI Gen2 Processzor OLED HDR PANTONE tanúsított színek 144 Hz
Nincs készleten
3 év garancia
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás