QE65QN70FAUXXH
Samsung QE65QN70FAUXXH Neo QLED Mini LED 65" 4K AI felskálázás Motion Xcelerator 144Hz AirSlim
Készleten
3 év garancia
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás