QE55S90FAEXXH
Samsung QE55S90FAEXXH S90F AI Smart OLED TV 55" 4K HDR+ Motion Xcelerator 144 Hz
Készleten
3 év garancia
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás