Samsung QE55Q7FAAUXXH QLED 55" 4K AI One UI Tizen
Termékleírás
Csatlakoztathatóságban nincs hiány: HDMI, USB, Wi‑Fi és Bluetooth 5.3, eARC támogatás, Quick Remote és SmartThings, a TV pedig könnyedén együttműködik más eszközökkel. Energiafogyasztás maximum 130 W, készenléti 0,50 W, évente 110 kWh az EU-s szabvány szerint. Emellett a kvantumpontos képernyőt TÜV Rheinland logóval és SGS tanúsítvánnyal is ellátták, és elérhető az Art Store vagy Samsung Daily+ tartalmai is.