Samsung QE50QN80FAUXXH Neo QLED Mini LED televízió 50" 4K AI Gen2 Quantum Mátrix Core Dolby Atmos
Termékleírás
A hangzásért a Dolby Atmos és a 360 Audio felel, a 30 W RMS teljesítmény 4 csatornás hangszóróval és Active Voice Amplifier Pro technológiával biztosít tiszta beszédet és dinamikus hangerőt.
HDMI 4 port, USB 2, Wi-Fi és Bluetooth 5.3 támogatás, eARC és HDMI 2.1 kompatibilitás révén gyorsan csatlakoztathatod a játékkonzolokat, soundbart vagy külső eszközöket; a készülék energiafogyasztása maximum 195 W, készenléti mód 0,50 W, éves energiafogyasztás 94 kWh.