Samsung QE50Q80DATXXH Q80D QLED TV 50" 4K AI Gen2 120Hz HDR10 Dolby Atmos #1
Samsung QE50Q80DATXXH Q80D QLED TV 50" 4K AI Gen2 120Hz HDR10 Dolby Atmos #2
Samsung QE50Q80DATXXH Q80D QLED TV 50" 4K AI Gen2 120Hz HDR10 Dolby Atmos #3
Samsung QE50Q80DATXXH Q80D QLED TV 50" 4K AI Gen2 120Hz HDR10 Dolby Atmos #4
Samsung QE50Q80DATXXH Q80D QLED TV 50" 4K AI Gen2 120Hz HDR10 Dolby Atmos #5
Samsung QE50Q80DATXXH Q80D QLED TV 50" 4K AI Gen2 120Hz HDR10 Dolby Atmos #6
Samsung QE50Q80DATXXH Q80D QLED TV 50" 4K AI Gen2 120Hz HDR10 Dolby Atmos #7
QE50Q80DATXXH
Samsung QE50Q80DATXXH Q80D QLED TV 50" 4K AI Gen2 120Hz HDR10 Dolby Atmos
Samsung QE50Q80DATXXH, 50” 4K QLED Smart TV. NQ4 AI Gen2 és 4K AI felskálázás, Direct Full Array, Quantum HDR+ HDR10+, Motion Xcelerator 120Hz. Tizen OS, Dolby Atmos, Q-Symphony, Game Mode, FreeSync Premium Pro. 4x HDMI 2.1, eARC, Apple AirPlay, SmartThings.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás