75MLED920/12
Philips 75MLED920/12 UHD Ambilight MiniLED TV 75" Quantum Dot 4K 120 Hz Dolby Vision Atmos
Készleten
3 év garancia
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás