Philips 55PML9019/12 UHD Ambilight Smart QD-Mini LED TV 55" Dolby Vision és Atmos 144 Hz HDMI 2.1 eARC VRR ALLM P5 Engine TITAN OS
Termékleírás
Három oldalra kiterjedő Ambilight, LoungeLight üzemmód és Ambilight Music fokozza a látványt. A 4K UHD panel és a 139 cm-es képméret mellett a natív 144 Hz-es frissítés és a VRR, FreeSync támogatás sima mozgást biztosít játékhoz és filmhez is. HDMI 2.1 csatlakozók lehetővé teszik a gyors, alacsony késleltetésű 4K tartalmak megjelenítését, az eARC pedig a külső hangrendszerekhez csatlakoztatva kiváló hangzást ad. Dolby Vision és Dolby Atmos gondoskodik a részletes kontrasztról és a térhatású hangzásról.
Az energiaosztály SDR és HDR üzemmódban is G, a készülék készenléti energiafelhasználása 2,0 W körüli. A mellékletek között található a távirányító, 2 db AAA elem, az asztali állvány és a hálózati tápkábel, a gyors üzembe helyezési útmutató és a biztonsági brosúra. A külső dizájn antracitszürke kerettel és ívelt állványokkal tűnik ki. A környezetbarát megoldások részeként a TV távvezérlője újrahasznositott műanyagból készült, a csomagolás FSC tanúsítvánnyal rendelkezik és a mellékletek is újrahasznosított papírra vannak nyomtatva.