Philips 50PUS7000/12 UHD okos LED TV 50" 4K HDR10+ Dolby Atmos Titan OS
Termékleírás
Játékra készen állsz: HDMI 2.1, VRR, ALLM, alacsony bemeneti késleltetés, és a 20 W-os hangteljesítmény a beépített hangsugárzókban ad dinamikát a játékhoz.
A tervezés Európában készült, keret nélküli képernyővel és karcsú állvánnyal. A távvezérlő és a mellékelt eszközök részben újrahasznosított műanyagból készültek, a csomagolás FSC tanúsítvánnyal rendelkezik, és a mellékelt utmutató is környezettudatos megoldást jelent. A Titan operációs rendszer gyorsan keres a tartalmak között, a Matter kompatibilitás pedig zökkenőmentes okos otthon-hídat képez. Energiaosztály SDR módban E, HDR módban G; SDR 53 kWh/1000 óra, HDR 89 kWh/1000 óra. A kijelző 50 hüvelykes, 1111 x 649 x 88 mm méretben, tömege állvánnyal együtt 8,07 kg, csomagolással együtt 12,8 kg.