Philips 32PHS5507/12 32" HD Ready LED televízió 2x HDMI 1x USB DVB-T2 HEVC #1
Philips 32PHS5507/12 32" HD Ready LED televízió 2x HDMI 1x USB DVB-T2 HEVC #2
Philips 32PHS5507/12 32" HD Ready LED televízió 2x HDMI 1x USB DVB-T2 HEVC #3
Philips 32PHS5507/12 32" HD Ready LED televízió 2x HDMI 1x USB DVB-T2 HEVC #4
Philips 32PHS5507/12 32" HD Ready LED televízió 2x HDMI 1x USB DVB-T2 HEVC #5
Philips 32PHS5507/12 32" HD Ready LED televízió 2x HDMI 1x USB DVB-T2 HEVC #6
Philips 32PHS5507/12 32" HD Ready LED televízió 2x HDMI 1x USB DVB-T2 HEVC #7
32PHS5507/12
Philips 32PHS5507/12 32" HD Ready LED televízió 2x HDMI 1x USB DVB-T2 HEVC
Philips 32PHS5507/12 HD Ready LED TV 32” kijelző, 1366x768, DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 tuner, 2×HDMI, USB, 2×5 W hangszóró, Pixel Plus HD, Micro Dimming, Eco mód, optikai kimenet, CI+, EasyLink HDMI-CEC, ARC HDMI1.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
2 év garancia
energy class image
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás