24PHS5507/12
Philips 24PHS5507/12 24" HD Ready LED TV
Philips 24PHS5507/12 24" HD Ready LED TV, 1366x768, 60 Hz, Pixel Plus HD, Micro Dimming. DVB-T/T2/C/S/S2 tuner, HEVC és MPEG formátumok támogatása. 2x HDMI, 1x USB, CI+, ARC, optikai kimenet, EasyLink. 6 W hang, Dolby mélyhangkiemelés, Eco mód és 0,3 W készenléti fogyasztás.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
2 év garancia
energy class image
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás