OLED77G51LW
Lg OLED77G51LW 77" OLED televízió 4K 120Hz Dolby Vision AI Processzor Gen2 Brightness Booster
77 colos LG OLED 4K TV, α11 AI Processzor Gen2, 4K felbontás, 120 Hz, Dolby Vision, HDR10 és HLG, VRR, G-Sync/FreeSync, eARC, WiSA, 60 W hangzás, webOS 25, Magic Remote.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
3 év garancia
energy class image
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás