OLED77C51LA
Lg OLED77C51LA OLED televízió 77" 4K α9 AI Gen8 Dolby Vision VRR 120Hz eARC
LG OLED77C51LA 77'' 4K OLED Smart TV, α9 AI Gen8, 4K120Hz, VRR 144Hz, Dolby Vision, Brightness Booster, AI Remote, webOS 25. Kiváló kontraszt és élénk színek, gazdag hangzás és játékhoz optimalizált funkciók.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
3 év garancia
energy class image
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás