Lg OLED55G51LW OLED evo AI 4K WebOS 25 HDMI 2.1
Termékleírás
LG OLED55G51LW 139,7 cm (55") képátlójú OLED evo paneles televízió 4K Ultra HD felbontással, ami részletekben gazdag képet ad. A 0,1 ms válaszidő és a 120 Hz natív frissítés zökkenőmentes mozgást biztosít filmekhez és játékokhoz.
Képminőség és technológia
Okos funkciók és csatlakozás
Dizájn és elhelyezés
Fekete, letisztult vonalú kivitelezésével bármilyen enteriőrbe illeszkedik. A VESA kompatibilitás lehetővé teszi a falra szerelést, a készülék szélessége állvánnyal 1222 mm, a tömege 16,8 kg. A Magic Remote és az okostelefonos vezérlés megkönnyíti a mindennapokat.