OLED55C51LA
Lg OLED55C51LA OLED evo televízió 55" 4K 120Hz eARC Dolby Vision webOS 25
55 hüvelykes 4K OLED evo panel, α9 AI Gen8, felskálázás és AI tónuskezelés, Dolby Vision/HDR10/HLG, 120 Hz, VRR 144 Hz, G-Sync/FreeSync, ALLM, 0,1 ms, Dolby Atmos, webOS 25, Apple AirPlay 2, Wi‑Fi 6, eARC, 4x HDMI, 3x USB, falra szerelhető, VESA 300 x 200, súly 14,1 kg állvány nélkül és 16 kg talppal.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
3 év garancia
energy class image
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás