75NANO81A3A
LG 75NANO81A3A NanoCell AI 75" 4K okos TV
75 hüvelykes LG NanoCell 4K Smart TV AI hangpro-val, ThinQ és WebOS 25, AirPlay 2 és Chromecast. HDR Dynamic Tone Mapping, Filmmaker Mode. Keret nélküli fekete dizájn, falra szerelhető, 59,9 mm vastag, 20 W RMS hang.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
3 év garancia
energy class image
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás