55QNED93A6A
LG 55QNED93A6A QNED evo AI Mini LED 4K 120 Hz Dolby Atmos
LG QNED evo AI 55QNED93A6A 55" Mini LED 4K Smart TV, 120 Hz natív, 144 Hz támogatott, webOS, Chromecast és AirPlay 2, Dolby Atmos, 4x HDMI, 40 W + 20 W hang, VESA 300x300, Bluetooth 5.3, Wi‑Fi, AMD FreeSync, játékmód.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
3 év garancia
energy class image
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás