55QNED85A3C
Lg 55QNED85A3C QNED85A3C AI mini LED 4K webOS Dolby Vision 120 Hz
LG 55QNED85A3C 55" 4K QNED evo Mini LED, 120 Hz, WebOS 25, Apple AirPlay 2, Dolby Vision, 20 W hang, 4x HDMI, USB felvétel, VRR/ALLM, VESA, állvány, 15,7 kg.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
2 év garancia
energy class image
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás