Jvc LT55VA3335 55" UHD Android TV 11 HDR10 Dolby Vision Quad core
Termékleírás
A képminőségben a HDR 10 és Dolby Vision támogatás mellett a Micro Dimming finomhangolja a képet, a 3840 x 2160 felbontás éles részleteket ad. A sík kijelző és a 50 Hz-es képfrissítés is hozzájárul a precíz megjelenítéshez.
A hangzás 20 W teljesítményű beépített hangszórókkal szól, Dolby Digital Plus, Dolby Atmos és DTS Virtual:X támogatással. A tuner DVB-C DVB-S2 DVB-T2 mellett hállózati kapcsolatok is rendelkezésre állnak, Bluetooth és Wi-Fi.
A falra szerelhető VESA 200 x 200 mm szabvány, a méretek állvánnyal 124.5 x 24 x 78.5 cm, állvány nélkül 124.5 x 7.5 x 72.5 cm, súlya körülbelül 12,5 kg. Energiafogyasztás 64 kWh/1000 óra, készenléti üzemmód 0.5 W, energiaosztály E.