DALHT18-1
Daewoo DALHT18-1 Akkus sövényvágó 18V penge 560 mm 1400 rpm
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Termékleírás
Fieldmann FDUZ 79040 akkumulátor 20V li-ion 4000 mAh töltésállapot-jelző
Einhell 2,5AH 18V POWER-X-CHANGE STARTER-KIT Akku-töltő
Einhell GC-CH 18/40 LI - SOLO Akkus sövényvágó Power X-Change 18 V könnyű, vágott kések, fém hajtómű, kétkezes kapcsoló, ütközésvédelem, kemény tok
Garden of Eden 11283B Sövényvágó olló ütközéscsillapító gumi acél penge 200 mm 520x230x40 mm narancssárga fekete
Einhell 2X 5,2 AH POWER X-CHANGE TWINPACK Akkumulátor 36 V
Einhell GP-LB 18/200 LI E - SOLO akkus lombfúvó 18 V turbo Power X-Change
Einhell GH-EH 4245 sövényvágó 230 V 420 W kard hossza 510 mm vágási hossza 450 mm vágás percenként 3200
Einhell GC-DP 7835 szennyvízszivattyú 780 W 15700 L per h 8 m fej 7 m merülés 10 m kábel
Einhell GC-HH 18/45 LI T - SOLO Akku magassági sövényvágó 450 mm kardhosszúság max. vágáserősség 410 mm vágásszám 1400 min-1 Power X-Change
Daewoo DLM4600-149SP önjáró benzines fűnyíró 46 cm vágás 7 fokozat 55 l gyűjtő 150 cm3 2980 W
Fieldmann FZP 6005-E Ágvágó 600 W 280 cm nyélhossz 25 cm késhossz OREGON
Fieldmann FVC 4001-EK szennyvízszivattyú 750 W 230 V automatikus úszókapcsoló 8 m fej-merülés 35 mm
FIELDMANN FVC 5015-EK búvárszivattyú 750 W 8,0 m 0,8 bar 1" és 2" tömlőcsatlakozás 230-240 V 50 Hz automata úszókapcsoló 10 m
Fieldmann FDUZ 79020 akkumulátor 20v 2000 mAh li-ion led-jelző
Fieldmann FDUZ 79100 Akkumulátor töltő kompatibilis FDUZ 79040 és 79020
Einhell GE-CH 36/65 LI-SOLO sövényvágó 72 cm kardhosszúság, 65 cm vágáshossz, 2700 min-1, 30 mm fogak közötti távolság, Power X-Change