DALPHT18-1
Daewoo DALPHT18-1 akkus magassági sövényvágó 18 V 415 mm 15 mm 35 perc 2.17-2.92 m 480 mm 16 mm akkumulátor és töltő nélkül
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Einhell 2X 5,2 AH POWER X-CHANGE TWINPACK Akkumulátor 36 V
Einhell PXC-TWINPACK 4,0AH AKKUMULÁTOR 18 V 2x4ah
Daewoo DLM4600-149SP önjáró benzines fűnyíró 46 cm vágás 7 fokozat 55 l gyűjtő 150 cm3 2980 W
Fieldmann FVC 4001-EK szennyvízszivattyú 750 W 230 V automatikus úszókapcsoló 8 m fej-merülés 35 mm
Einhell GE-CH 36/65 LI-SOLO sövényvágó 72 cm kardhosszúság, 65 cm vágáshossz, 2700 min-1, 30 mm fogak közötti távolság, Power X-Change
Einhell GP-CM 36-47 S BL LI 4X4,0Ah akkumulátoros fűnyíró 47 cm Power X-Change
Einhell GC-DP 7835 szennyvízszivattyú 780 W 15700 L per h 8 m fej 7 m merülés 10 m kábel
Einhell GC-CH 18/40 LI - SOLO Akkus sövényvágó Power X-Change 18 V könnyű, vágott kések, fém hajtómű, kétkezes kapcsoló, ütközésvédelem, kemény tok
Einhell 4,0Ah 18V Power-X-Change Starter-Kit akku-töltő
Einhell FREELEXO 800 LCD BT Solo robotfűnyíró 18V Li-Ion Power X-Change 800 m2 20-60 mm
Einhell GC-HH 18/45 LI T - SOLO Akku magassági sövényvágó 450 mm kardhosszúság max. vágáserősség 410 mm vágásszám 1400 min-1 Power X-Change
FIELDMANN FVC 5015-EK búvárszivattyú 750 W 8,0 m 0,8 bar 1" és 2" tömlőcsatlakozás 230-240 V 50 Hz automata úszókapcsoló 10 m
Einhell 2,5AH 18V POWER-X-CHANGE STARTER-KIT Akku-töltő
Einhell GE-CL 18 LI E SOLO lombfúvó 18V Softgrip kisméretű akkumulátor nélkül
Einhell GP-LB 18/200 LI E - SOLO akkus lombfúvó 18 V turbo Power X-Change