Daewoo DLM4600-149SP önjáró benzines fűnyíró 46 cm vágás 7 fokozat 55 l gyűjtő 150 cm3 2980 W #1
DLM4600-149SP
Daewoo DLM4600-149SP önjáró benzines fűnyíró 46 cm vágás 7 fokozat 55 l gyűjtő 150 cm3 2980 W
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Einhell GE-CL 18 LI E SOLO lombfúvó 18V Softgrip kisméretű akkumulátor nélkül
Einhell GC-CL 18/1 LI E - SOLO lombfúvó 210 km/h 12000 min-1 softgrip 2 részes cső
Einhell GH-EH 4245 sövényvágó 230 V 420 W kard hossza 510 mm vágási hossza 450 mm vágás percenként 3200
Fieldmann FDUZ 79040 akkumulátor 20V li-ion 4000 mAh töltésállapot-jelző
Einhell FREELEXO 800 LCD BT Solo robotfűnyíró 18V Li-Ion Power X-Change 800 m2 20-60 mm
Einhell GE-CH 36/65 LI-SOLO sövényvágó 72 cm kardhosszúság, 65 cm vágáshossz, 2700 min-1, 30 mm fogak közötti távolság, Power X-Change
Fieldmann FVC 4001-EK szennyvízszivattyú 750 W 230 V automatikus úszókapcsoló 8 m fej-merülés 35 mm
Einhell 2X 5,2 AH POWER X-CHANGE TWINPACK Akkumulátor 36 V
FIELDMANN FVC 5015-EK búvárszivattyú 750 W 8,0 m 0,8 bar 1" és 2" tömlőcsatlakozás 230-240 V 50 Hz automata úszókapcsoló 10 m
Fieldmann FZP 6005-E Ágvágó 600 W 280 cm nyélhossz 25 cm késhossz OREGON
Garden of Eden 11283B Sövényvágó olló ütközéscsillapító gumi acél penge 200 mm 520x230x40 mm narancssárga fekete
Einhell GC-DP 7835 szennyvízszivattyú 780 W 15700 L per h 8 m fej 7 m merülés 10 m kábel
Fieldmann FDUZ 79100 Akkumulátor töltő kompatibilis FDUZ 79040 és 79020
Einhell 2,5AH 18V POWER-X-CHANGE STARTER-KIT Akku-töltő
Einhell GC-EM 1032 Elektromos fűnyíró 32 cm, 1000 W, vágásmagasság 20-60 mm, 30 L gyűjtő