Acquaer AKS-400PW Merülő szennyvízszivattyú 400 W 8 m3h 5 m úszókapcsoló IPX8 #1
Acquaer AKS-400PW Merülő szennyvízszivattyú 400 W 8 m3h 5 m úszókapcsoló IPX8 #2
Acquaer AKS-400PW Merülő szennyvízszivattyú 400 W 8 m3h 5 m úszókapcsoló IPX8 #3
Acquaer AKS-400PW Merülő szennyvízszivattyú 400 W 8 m3h 5 m úszókapcsoló IPX8 #4
Acquaer AKS-400PW Merülő szennyvízszivattyú 400 W 8 m3h 5 m úszókapcsoló IPX8 #5
Acquaer AKS-400PW Merülő szennyvízszivattyú 400 W 8 m3h 5 m úszókapcsoló IPX8 #6
Acquaer AKS-400PW Merülő szennyvízszivattyú 400 W 8 m3h 5 m úszókapcsoló IPX8 #7
Acquaer AKS-400PW Merülő szennyvízszivattyú 400 W 8 m3h 5 m úszókapcsoló IPX8 #8
AKS-400PW
Acquaer AKS-400PW Merülő szennyvízszivattyú 400 W 8 m3h 5 m úszókapcsoló IPX8
Nincs készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Garden of Eden 11283B Sövényvágó olló ütközéscsillapító gumi acél penge 200 mm 520x230x40 mm narancssárga fekete
Einhell GE-CH 36/65 LI-SOLO sövényvágó 72 cm kardhosszúság, 65 cm vágáshossz, 2700 min-1, 30 mm fogak közötti távolság, Power X-Change
Einhell GC-DP 7835 szennyvízszivattyú 780 W 15700 L per h 8 m fej 7 m merülés 10 m kábel
Daewoo DLM4600-149SP önjáró benzines fűnyíró 46 cm vágás 7 fokozat 55 l gyűjtő 150 cm3 2980 W
Einhell 2X 5,2 AH POWER X-CHANGE TWINPACK Akkumulátor 36 V
Bosch BHZUB1830 Unlimited akkumulátor 18 V 3,0 Ah Power for ALL rendszer
Einhell 4,0Ah 18V Power-X-Change Starter-Kit akku-töltő
Einhell GC-HH 18/45 LI T - SOLO Akku magassági sövényvágó 450 mm kardhosszúság max. vágáserősség 410 mm vágásszám 1400 min-1 Power X-Change
Einhell GC-CH 18/40 LI - SOLO Akkus sövényvágó Power X-Change 18 V könnyű, vágott kések, fém hajtómű, kétkezes kapcsoló, ütközésvédelem, kemény tok
Fieldmann FDUZ 79040 akkumulátor 20V li-ion 4000 mAh töltésállapot-jelző
FIELDMANN FVC 5015-EK búvárszivattyú 750 W 8,0 m 0,8 bar 1" és 2" tömlőcsatlakozás 230-240 V 50 Hz automata úszókapcsoló 10 m
Einhell FREELEXO 800 LCD BT Solo robotfűnyíró 18V Li-Ion Power X-Change 800 m2 20-60 mm
Einhell GC-EM 1032 Elektromos fűnyíró 32 cm, 1000 W, vágásmagasság 20-60 mm, 30 L gyűjtő
Fieldmann FDUZ 79100 Akkumulátor töltő kompatibilis FDUZ 79040 és 79020
Einhell PXC-TWINPACK 4,0AH AKKUMULÁTOR 18 V 2x4ah
Fieldmann FVC 4001-EK szennyvízszivattyú 750 W 230 V automatikus úszókapcsoló 8 m fej-merülés 35 mm