Skross SKR1500203E utazó adapter Európa USA
Termékleírás
Jellemzők
Bemeneti feszültség 100 V és 250 V közötti tartományban működik, a maximális terhelés 15 A, névleges teljesítmény pedig 100 V alatt 1500 W, 250 V alatt 3750 W.