Sencor SCE3700BK filteres kávéfőző 6 csésze 0,75 l LCD kijelző kivehető szűrő hőszigetelt kancsó #1
Sencor SCE3700BK filteres kávéfőző 6 csésze 0,75 l LCD kijelző kivehető szűrő hőszigetelt kancsó #2
SCE3700BK
Sencor SCE3700BK filteres kávéfőző 6 csésze 0,75 l LCD kijelző kivehető szűrő hőszigetelt kancsó
6 csésze filteres kávét főz, 0,75 l tartállyal és üveg kancsóval. LCD kijelző, biztonsági szelep, tea főzési lehetőség és 700 W teljesítmény.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Camry CR4415B elektromos kotyogó kávéfőző 300 ml 480W 360 forgó alap alumínium géptest
Szarvasi SZV612 BARNA espresso kávéfőző 800W 2-6 adagos skálázott üveg kiöntő edény világító kapcsoló csúszásmentes talp
Delonghi EN85.BAE Essenza Mini kapszulás kávéfőző 19 bar 0,6 l Aeroccino 3 tejhabosító
Eta 218090000 Kávéfőző presszó 15 bar 1350 W 750 ml víztartály gőzfúvóka tejhabhoz 1 vagy 2 csésze
Szarvasi SZV624 FEKETE kávéfőző 800 W 2 és 6 személyes kávészűrővel skálázott üveg kiöntő edénnyel
Gorenje ESCM15DBK karos kávéfőző, 15 bar, 1100 W, érintő kijelző, 1-2 csésze, 1.5 l víztartály, csepptálca, gőz funkció, túlnyomás védelem
Delonghi EN167B CitiZ kapszulás kávéfőző 19 bar 1260 W espresso 40 ml lungo 110 ml automatikus kikapcsolás 9 perc kábelhossz 100 cm
Szarvasi SZV612 BORDÓ Kávéfőző presszó 800W 230V 2-6 személyes
Szarvasi SZV612 SZÜRKE presszó kávéfőző
Sencor SCE3050SS kávéfőző filteres 1,25 l-es üvegkancsó 10-12 csésze
Szarvasi SZV624 FEHÉR espresso kávéfőző 800 W 2-6 személyes kávészűrővel skálázott üveg kiöntő edénnyel világító kapcsolóval csúszásmentes talppal
Ariete 1358BK kávéfőző kotyogós 4 személyes fekete 400 W
FATIMA FATIMA MAGYARORSZÁG 2-4 személyes kotyogós kávéfőző
Ariete 1358W Moka Aroma elektromos kotyogós kávéfőző, 2-4 csésze, 30 perc melegen tartó, független talpazat, fehér
Delonghi EN510.B kapszulás kávéfőző 19 bar 1 l víztartály 2 csésze Nespresso kompatibilis automatikus kikapcsolás 9 perc