GALAXY SMARTTAG2 FEHÉR (EI-T5600BWEGEU)
Samsung EI-T5600BWEGEU Galaxy SmartTag2 fehér IP67 BLE 5.3 UWB 120 m CR2032
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
Jótállás nélkül
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Home by Somogyi SAI 600USB feszültségátalakító 12 V DC bemenet 230 V 50 Hz módosított szinusz 300 W folyamatos terhelhetőség 600 W csúcs terhelhetőség
TP-LINK M7200 Mobil WiFi 4G LTE hotspot, 300Mbps, 2,4GHz, 2000mAh, 10 eszköz
Borofone BC41 autós FM transzmitter Bluetooth 5.0 QC3.0 18W USB-A TF kártya lejátszás