Nedis MPWD50CBK dinamikus mikrofon kardioid 600 Ohm -72 dB 50 Hz-15 kHz XLR 6.35mm 5 m #1
Nedis MPWD50CBK dinamikus mikrofon kardioid 600 Ohm -72 dB 50 Hz-15 kHz XLR 6.35mm 5 m #2
Nedis MPWD50CBK dinamikus mikrofon kardioid 600 Ohm -72 dB 50 Hz-15 kHz XLR 6.35mm 5 m #3
MPWD50CBK
Nedis MPWD50CBK dinamikus mikrofon kardioid 600 Ohm -72 dB 50 Hz-15 kHz XLR 6.35mm 5 m
Készleten
Jótállás nélkül
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás