Philips TAW6505/10 TAW6505 80 W Bluetooth multiroom #1
TAW6505/10
Philips TAW6505/10 TAW6505 80 W Bluetooth multiroom
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Panasonic SCAKX320EK mini hifi 450W MP3 Bluetooth USB AUX FM
Yenkee YSP 215BK hangszóró 2x3" 2x2" USB 5V 1A 150Hz-20kHz
Yenkee YSP 2003RGB Hangfal 2.0 RGB USB 5V 1A 2x 2.5in hangszóró 4ohm 160Hz-20kHz 6W RMS
Lg RNC5 XBOOM hangszóró 3,5mm jack USB Bluetooth Távirányító fekete RGB
Jvc RDE761 Mikro HiFi Bluetooth CD lejátszó FM tuner USB bemenet AUX bemenet MP3 konvertálás
Genius 100 MINI FEKETE Hangprojektor 2.0 csatornás 6 w usb 3,5 mm jack
Gogen BPS736CD party hangfal 90 W bluetooth cd usb aux fm tuner 30 előre beállított eq basszus kiemelés led háttérvilágítás 22 óra
Hama 00173131 Sonic Mobile 183 fekete USB tápellátású 3 W RMS 4 ohm 120-20000 Hz 3,5 mm jack USB 3.0
Genius SW-G2.1 300X 2.1 hangfal szett 4" sub 2x2.6" szatellit RMS 10W 25Hz-200kHz; 200Hz-18kHz bemenet 3.5mm
Energy Sistem EN 453658 Urban Box 3 Space Bluetooth 5.0 TWS 16 W 2x52 mm