Panasonic RFP50DEGS RF-P50DEG-S digitális hangolás hordozható rádió 2x ceruzaelem 150 mW 5,7 cm #1
RFP50DEGS
Panasonic RFP50DEGS RF-P50DEG-S digitális hangolás hordozható rádió 2x ceruzaelem 150 mW 5,7 cm
Panasonic RF-P50DEG-S hordozható rádió 2 ceruzaelemmel, 5,7 cm-es 150 mW hangfal, testre szabható átlátszó panel fluoreszkáló mutatókkal. Digitális hangolás, kompakt kivitel.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
Jótállás nélkül
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Hyundai PR100B Táskarádió retró bézs AM FM tuner AUX bemenet 1W
Hyundai RAC521PLLBCH rádiós ébresztőóra fekete 47 mm kijelző, DIMMER, FM és AM tuner, duál ébresztés, Sleep funkció, USB töltőport 5V 1,5A, AUX bemenet
Hyundai pr200b hordozható rádió fekete lcd kijelző analóg am fm tuner
Sencor SRD 210 BS Rádió AM-FM 87,5-108 MHz, AM 530-1600 kHz, kihúzható antenna, 3,5 mm fejhallgató csatlakozás, tápellátás: AC 230V 50Hz és 3x1,5V
Home by Somogyi BT 5000 Boombox vízálló IPX5 Bluetooth TWS 2x25W 2.0 stereo Dual-Bass textil burkolat