OFH-2000H
Orion OFH-2000H ventilátoros hősugárzó 2000W 2 sebesség állítható hőfokszabályzó biztonsági kapcsoló Eldőlés érzékelő
Készleten
Jótállás nélkül
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Einhell AXXIO - SOLO AXXIO 125 mm 8500 fordulat percenként 33 mm lágyindítás túlterhelés-védelem szénkefe nélküli motor Power X-Change
Ledlenser 502122 H7R Core 1000 lm Li-ion tölthető fejlámpa IP67 130 fokban elforgatható fej
Einhell TC-BJ 900 élmaró 860 W 11000 min-1 100 mm x 22 mm x 3,8 mm max marási mélység 14 mm
Fieldmann FZH 9130 kerti tömlő öt rétegű 30 m belső 12,5 mm külső 18 mm -5 C - 65 C 10 bar 30 bar
Yenkee YPM 3006 egérpad Warp RGB háttérvilágítás 13 mód 930x350x3 mm csúszásmentes gumialap vízálló felület micro USB 1.8 m
TP-Link TAPO T100 okos mozgásérzékelő akkumulátor beltéri 7 m 120° értesítések
Yenkee YCU C101 BE Adatkábel Type-C 1,0 m kék alumínium csatlakozóval 60 W
Garden of Eden 11222 Öntözésvezérlő 3" LCD IP44 2x AA
Nedis ACRC1WT univerzális programozható légkondicionáló távvezérlő
TP-Link TAPO S220 2-Gang okos kapcsoló 868 MHz hub szükséges 250 V~ 50/60 Hz 4 A