Daewoo DAID600Y ütvefúró 600W 0-3000min 0-48000min beton 16mm, fém 13mm, fa 25mm, tokmány 13mm #1
Daewoo DAID600Y ütvefúró 600W 0-3000min 0-48000min beton 16mm, fém 13mm, fa 25mm, tokmány 13mm #2
Daewoo DAID600Y ütvefúró 600W 0-3000min 0-48000min beton 16mm, fém 13mm, fa 25mm, tokmány 13mm #3
Daewoo DAID600Y ütvefúró 600W 0-3000min 0-48000min beton 16mm, fém 13mm, fa 25mm, tokmány 13mm #4
Daewoo DAID600Y ütvefúró 600W 0-3000min 0-48000min beton 16mm, fém 13mm, fa 25mm, tokmány 13mm #5
Daewoo DAID600Y ütvefúró 600W 0-3000min 0-48000min beton 16mm, fém 13mm, fa 25mm, tokmány 13mm #6
DAID600Y
Daewoo DAID600Y ütvefúró 600W 0-3000min 0-48000min beton 16mm, fém 13mm, fa 25mm, tokmány 13mm
Daewoo DAID600Y ütvefúró 600 W, 220-240 V, 0-3000/min, 0-48000/min, betonban 16 mm, fémben 13 mm, faban 25 mm. 13 mm-es kulcsos tokmány. Tartozék: oldalsó fogantyú, mélységmérő, tokmánykulcs.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
Jótállás nélkül
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Yenkee YCU 301 GY Töltő- és adatkábel USB-A 2.0 és USB-C 1 m szürke ABS nylon borítás alumínium csatlakozók 480 Mbps 60 W
Nedis CCGL60600BK10 USB A - USB C kábel, USB 2.0, 15W, hossz 1 m
Fieldmann FZK 2002-E kapálógép 750 W 320 mm 20 cm 4 acél kapatag állítható fogantyú
Garden of Eden 11222 Öntözésvezérlő 3" LCD IP44 2x AA
Yenkee YCU 301 BE USB-C USB-A töltő- és adatkábel 1 m 60 W 3 A 480 Mb s kék alumínium csatlakozók
Einhell TC-BJ 900 élmaró 860 W 11000 min-1 100 mm x 22 mm x 3,8 mm max marási mélység 14 mm
Hama 00054777 ergonómikus egérpad csuklótámasszal mini 20x23x2,1 cm fekete zselés memóriahab
Einhell GC-KS 2540 Ágaprító 2000 W 40 mm vágási kapacitás 106 dB
Nedis WEST100WT hőmérő és páratartalom-mérő beltéri fehér
Home by Somogyi FC 10 Fázisceruza fáziskeresés galvanikus keresés fényjelzés 14 cm
Yenkee YCU C101 BE Adatkábel Type-C 1,0 m kék alumínium csatlakozóval 60 W