Nedis PIMS15012 tápinverter 12V-230V 150W 1x Schuko 1x USB port módosított szinuszhullám lágyindítás #1
Nedis PIMS15012 tápinverter 12V-230V 150W 1x Schuko 1x USB port módosított szinuszhullám lágyindítás #2
Nedis PIMS15012 tápinverter 12V-230V 150W 1x Schuko 1x USB port módosított szinuszhullám lágyindítás #3
PIMS15012
Nedis PIMS15012 tápinverter 12V-230V 150W 1x Schuko 1x USB port módosított szinuszhullám lágyindítás
12 V bemenetről 230 V-ra konvertáló inverter, 150 W, 1 Schuko és 1 USB port, soft-start védelem, Battery Low Shutdown, Short Circuit és túlterhelés védelem, súly 0,43 kg, méretek 165 × 94 × 69 mm, ideális hajókhoz és teherautókhoz.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás