PECCR25UFGN
Nedis PECCR25UFGN Kábeldob 25 m 3 konnektor 2 USB hőleválasztó gyermekbiztos
25 méteres Nedis kábeldob 3 konnektorral és 2 USB porttal, 12 W-os USB töltés, hőleválasztóval és gyermekbiztos aljzatokkal, 230 V bemenet, max 3000 W kimenet, súly 3743 g.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
2 év garancia
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
A Nedis PECCR25UFGN kábeldob 25 méter hosszú, 3 x 1,5 mm²-es hálózati kábelével érkezik, így bárhol dolgozhatsz a házban vagy környékén. A készülék három konnektorral és két USB porttal lát el alapvető eszközöket, így nincs szükség folyamatos átdugásra. A kábel típusa H05VV-F 3G1.5mm², a feszültség 230 V AC, a kimenet pedig 3000 W-ig terhelhető. Hőleválasztóval és gyermekbiztos aljzatokkal nyújt fokozott biztonságot, mely az alklmazás során is megbízható. Dugasz: F típus (CEE 7/7).
Hama 00200900 FIC ECO USB A-B 1,5m szürke USB 2.0
Yenkee YPC 570 tápkábel 2P Euro villa IEC C7 1,5 m 0,75 mm2 max 250V 2,5A