Nedis CCGL60500BK10 USB 2.0 USB-A és USB Micro-B kábel 1 m fekete
Termékleírás
Kialakítás és kivitel
A csatlakozók egyenesek mindkét oldalon; A oldal USB-A dugó, B oldal USB Micro-B dugó. Kábelkialakítás: kör. Kábel köpenye PVC, köpenyátmérő 4,5 mm, szín: fekete. Vezetőanyag réz, vezető átmérője 7 x 0,12 mm, más leírás szerint 7 x 0,1 mm. AWG érték 28/26. Csatlakozó bevonata: nikkelezett. Vezető anyaga CCS, csatlakozó anyaga ABS.
Tápegység és töltés: tápellátás támogatása igen. Kimeneti teljesítmény: 7,5 W, egyes leírások szerint 10 W. Kimeneti áram: 1,5 A vagy 2,0 A, a gyakorlatban attól függően, melyik gyártói specifikációt vesszük figyelembe.