Nedis CCGL60100BK20 USB A-B kábel USB 2.0 2 m fekete 480 Mbps 10 W
Termékleírás
Nedis CCGL60100BK20 USB A–B kábel 2 m hosszú, USB 2.0, 480 Mbps, 10 W kimenő árammal, fekete színben, ideális gyors és stabil kapcsolatot kínál a számítógép és a perifériák között.
Csatlakozói nikkelezett bevonattal rendelkeznek, így érintkezők hosszú távon is stabilan működnek. A kábel réz vezetékből készült, PVC bevonattal és 4.5 mm körüli külső köpenyben, ami gyakori használat mellett is jól ellenáll a hajlításnak. Kialakitasuk szerint az A oldal (USB‑A) és a B oldal (USB‑B) egyenes típusú, így egyszerű a csatlakoztatás, AWG-értéke 28/24. Maximális átviteli sebesség 480 Mbps, kimeneti áram 2.0 A, és a kábel típus USB, hossz 2 m, szín fekete.