MX407502
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Einhell TE-HD 18 LI SOLO Fúrókalapács SDS-Plus 18 V Li-Ion 0-1100 min-1 0-5700 min-1 ütőerősség 1.2 J 12 mm
Einhell TC-AG 125/850 Sarokcsiszoló 125 mm 850 W 2 pozícióban rögzíthető pótfogantyú
Daewoo DAID600Y ütvefúró 600W 0-3000min 0-48000min beton 16mm, fém 13mm, fa 25mm, tokmány 13mm
Fieldmann FZD 4018-E kerti aprító 2.600 W max 40 mm 40 literes gyűjtődoboz kerekek túlterhelés elleni védelem
Fieldmann FZK 2002-E kapálógép 750 W 320 mm 20 cm 4 acél kapatag állítható fogantyú
Yenkee YCU C101 RD USB-C töltő- és adatkábel 1,0 m piros 3 A 60 W
Yenkee YCU 302 BK Töltőkábel USB-A 2.0 - USB-C, 2 m, 60 W, 3 A, alumínium csatlakozók, fekete
Nedis ACRC1WT univerzális programozható légkondicionáló távvezérlő
Fahrenheit 28020 analóg forrasztópáka állomás 150-480°C, 230V, 58W
Ledlenser 6103 SEO3 fejlámpa zöld
Nedis WEST100WT hőmérő és páratartalom-mérő beltéri fehér
Fieldmann FZP 2105-E LÁNCFŰRÉSZ ELEKTROMOS 1800 W 355 mm 1,3 mm olajtank 220 ml biztonsági kapcsoló automatikus olajozás
Yenkee YCU C101 BE Adatkábel Type-C 1,0 m kék alumínium csatlakozóval 60 W