Termékleírás
Vezeték nélküli hordozhatóság
Könnyű tisztítás és gyors karbantartás
Hatékony szűrés és megbízható teljesítmény
Teljesítmény és használat
Működési idő normál sebességgel kemény padlón 45 perc, max sebességgel 13 perc. Zajszintje 79 dBA, így nem zavaró a hétköznapi takarítás során. A szívóteljesítmény 27 W körüli, ami elegendő a legtöbb napi szennyeződéshez.
A készülék súlya 2,65 kg, a holttérben lévő részek pedig kompaktak: a kézi fej magassága 44 mm, a kartámasz 11 cm széles. A kagylófehér szín és a kis méret praktikus városi használathoz. A Többlet funkciók között megtalálod a Résszívófejet és a portalanító ecsetet, amelyeket a mindennapi takarításhoz terveztek.
Az egész készülék méretei és töltöttsége: 110,5 x 14 x 25,5 cm, feszültség 18 V. A károsodásmentes használatért a szűrés hátterében mosható szűrő áll, és a levegőátfolyás teljes készüléken max 11 l/s.