ECH/BM-1600 3BI-W EEC
Electrolux ECH/BM-1600 3BI-W EEC ECH/BM sorozat inverteres konvektor 1600W Wi-Fi
Nincs készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Daewoo DAID600Y ütvefúró 600W 0-3000min 0-48000min beton 16mm, fém 13mm, fa 25mm, tokmány 13mm
Yenkee YCU 302 BK Töltőkábel USB-A 2.0 - USB-C, 2 m, 60 W, 3 A, alumínium csatlakozók, fekete
Yenkee YPM 1000BE Egérpad 223 x 183 x 4 mm csúszásmentes alsó felület antisztatikus anyag
Yenkee YCU 301 BE USB-C USB-A töltő- és adatkábel 1 m 60 W 3 A 480 Mb s kék alumínium csatlakozók
Einhell GC-ET 2522 Elektromos fűszegélynyíró 250 W kétkezes
Fieldmann FZN 4000-A akkumulátoros olló 3,6V Li-ion 1,3Ah 30 perc üzemidő két cserélhető fej
Borofone BX54LIGHTNINGB BX54LightningB textil borítású 100 cm Apple-kompatibilis Lightning kábel
TP-Link TAPO T100 okos mozgásérzékelő akkumulátor beltéri 7 m 120° értesítések
Yenkee YCU C101 BK USB-C töltő- és adatkábel 1,0 m fekete 60 W 3 A
Xiaomi portable electric air compressor 2 Légkompresszor 2000mah 5v 2a type-c 0,2-10,3bar
Home by Somogyi FC 10 Fázisceruza fáziskeresés galvanikus keresés fényjelzés 14 cm
Einhell GC-CT 18-24 LI P-SOLO fűszegélynyíró akkumulátoros Power X-Change
Fieldmann FDB 200901-E sarokcsiszoló 125 mm 230 V 900 W 11000 rpm