DLMJ1500E
Daewoo DLMJ1500E fűnyíró 1500 W 360 mm 50 literes szövet fűgyűjtő
Nincs készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Termékleírás
Einhell GC-CL 18/1 LI E - SOLO lombfúvó 210 km/h 12000 min-1 softgrip 2 részes cső
Fieldmann FVC 4001-EK szennyvízszivattyú 750 W 230 V automatikus úszókapcsoló 8 m fej-merülés 35 mm
Einhell FREELEXO 800 LCD BT Solo robotfűnyíró 18V Li-Ion Power X-Change 800 m2 20-60 mm
Einhell GE-CL 18 LI E SOLO lombfúvó 18V Softgrip kisméretű akkumulátor nélkül
Einhell 2,5AH 18V POWER-X-CHANGE STARTER-KIT Akku-töltő
Einhell 2X 5,2 AH POWER X-CHANGE TWINPACK Akkumulátor 36 V
Fieldmann FDUZ 79040 akkumulátor 20V li-ion 4000 mAh töltésállapot-jelző
Fieldmann FDUZ 79020 akkumulátor 20v 2000 mAh li-ion led-jelző
Daewoo DLM4600-149SP önjáró benzines fűnyíró 46 cm vágás 7 fokozat 55 l gyűjtő 150 cm3 2980 W
Fieldmann FZP 6005-E Ágvágó 600 W 280 cm nyélhossz 25 cm késhossz OREGON
Einhell GC-EM 1032 Elektromos fűnyíró 32 cm, 1000 W, vágásmagasság 20-60 mm, 30 L gyűjtő
Garden of Eden 11283B Sövényvágó olló ütközéscsillapító gumi acél penge 200 mm 520x230x40 mm narancssárga fekete
Einhell GP-LB 18/200 LI E - SOLO akkus lombfúvó 18 V turbo Power X-Change
Einhell GC-DP 7835 szennyvízszivattyú 780 W 15700 L per h 8 m fej 7 m merülés 10 m kábel
Einhell GP-CM 36-47 S BL LI 4X4,0Ah akkumulátoros fűnyíró 47 cm Power X-Change
Einhell GC-HH 18/45 LI T - SOLO Akku magassági sövényvágó 450 mm kardhosszúság max. vágáserősség 410 mm vágásszám 1400 min-1 Power X-Change