DLMJ1300E
Daewoo DLMJ1300E fűnyíró 1300 W 320 mm 25-40-65 mm 25 L 5.5" kerekek 96 dB
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Termékleírás
Einhell GC-DP 7835 szennyvízszivattyú 780 W 15700 L per h 8 m fej 7 m merülés 10 m kábel
Einhell GE-CL 18 LI E SOLO lombfúvó 18V Softgrip kisméretű akkumulátor nélkül
Fieldmann FVC 4001-EK szennyvízszivattyú 750 W 230 V automatikus úszókapcsoló 8 m fej-merülés 35 mm
Einhell PXC-TWINPACK 4,0AH AKKUMULÁTOR 18 V 2x4ah
Fieldmann FZP 6005-E Ágvágó 600 W 280 cm nyélhossz 25 cm késhossz OREGON
Fieldmann FDUZ 79020 akkumulátor 20v 2000 mAh li-ion led-jelző
Einhell GC-HH 18/45 LI T - SOLO Akku magassági sövényvágó 450 mm kardhosszúság max. vágáserősség 410 mm vágásszám 1400 min-1 Power X-Change
Einhell GC-EM 1032 Elektromos fűnyíró 32 cm, 1000 W, vágásmagasság 20-60 mm, 30 L gyűjtő
Fieldmann FDUZ 79040 akkumulátor 20V li-ion 4000 mAh töltésállapot-jelző
Fieldmann FDUZ 79100 Akkumulátor töltő kompatibilis FDUZ 79040 és 79020
Einhell GP-LB 18/200 LI E - SOLO akkus lombfúvó 18 V turbo Power X-Change
Einhell GE-CH 36/65 LI-SOLO sövényvágó 72 cm kardhosszúság, 65 cm vágáshossz, 2700 min-1, 30 mm fogak közötti távolság, Power X-Change
Einhell FREELEXO 800 LCD BT Solo robotfűnyíró 18V Li-Ion Power X-Change 800 m2 20-60 mm
Einhell 4,0Ah 18V Power-X-Change Starter-Kit akku-töltő
Garden of Eden 11283B Sövényvágó olló ütközéscsillapító gumi acél penge 200 mm 520x230x40 mm narancssárga fekete
FIELDMANN FVC 5015-EK búvárszivattyú 750 W 8,0 m 0,8 bar 1" és 2" tömlőcsatlakozás 230-240 V 50 Hz automata úszókapcsoló 10 m