DALPS18-1
Daewoo DALPS18-1 akkumulátoros magassági láncfűrész 18 V 180 mm 5.5 mps zaj 88 dB akkumulátor és töltő nélkül
Daewoo DALPS18-1 akkumulátoros magassági láncfűrész, 18 V, vágási hossz 180 mm, lánc sebessége 5,5 m/s, olajtartály 0,07 l, súly 3,7 kg. Akkumulátor és töltő nem tartozik.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Einhell GC-EM 1032 Elektromos fűnyíró 32 cm, 1000 W, vágásmagasság 20-60 mm, 30 L gyűjtő
Einhell 2X 5,2 AH POWER X-CHANGE TWINPACK Akkumulátor 36 V
Einhell 2,5AH 18V POWER-X-CHANGE STARTER-KIT Akku-töltő
Garden of Eden 11283B Sövényvágó olló ütközéscsillapító gumi acél penge 200 mm 520x230x40 mm narancssárga fekete
Einhell GC-CL 18/1 LI E - SOLO lombfúvó 210 km/h 12000 min-1 softgrip 2 részes cső
Einhell GP-CM 36-47 S BL LI 4X4,0Ah akkumulátoros fűnyíró 47 cm Power X-Change
Bosch BHZUB1830 Unlimited akkumulátor 18 V 3,0 Ah Power for ALL rendszer
Fieldmann FDUZ 79100 Akkumulátor töltő kompatibilis FDUZ 79040 és 79020
Einhell GP-LB 18/200 LI E - SOLO akkus lombfúvó 18 V turbo Power X-Change
Einhell PXC-TWINPACK 4,0AH AKKUMULÁTOR 18 V 2x4ah
FIELDMANN FVC 5015-EK búvárszivattyú 750 W 8,0 m 0,8 bar 1" és 2" tömlőcsatlakozás 230-240 V 50 Hz automata úszókapcsoló 10 m
Einhell GC-HH 18/45 LI T - SOLO Akku magassági sövényvágó 450 mm kardhosszúság max. vágáserősség 410 mm vágásszám 1400 min-1 Power X-Change
Fieldmann FVC 4001-EK szennyvízszivattyú 750 W 230 V automatikus úszókapcsoló 8 m fej-merülés 35 mm
Einhell 4,0Ah 18V Power-X-Change Starter-Kit akku-töltő
Einhell GC-DP 7835 szennyvízszivattyú 780 W 15700 L per h 8 m fej 7 m merülés 10 m kábel
Fieldmann FZR 1010 Fűnyíró 400 mm vágásmagasság 14-43 mm 5 éles késsel 35 l kosár lehajtható fogantyú