BK150ECO
Cata BK150ECO Bekötő szett 150 mm alu cső 3 m, 2 bilincs, 2 rögzítő szalag, zsalusrács, 150-125 szűkítő
Készleten
2 év garancia
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Gonal FA-125-3 Flexi-Alu bekötő szett 3 m hosszú, 125 mm átmérőjű cső, 2 bilincs, 2 rögzítő szalag