Bosch BBH3ALL23 Flexxo Gen2 2in1 vezeték nélküli porszívó 23 V Li-Ion LED-fénnyel 50 perc #1
BBH3ALL23
Bosch BBH3ALL23 Flexxo Gen2 2in1 vezeték nélküli porszívó 23 V Li-Ion LED-fénnyel 50 perc
Bosch BBH3ALL23 Flexxo Gen2 2in1 vezeték nélküli porszívó 23 V max Li-Ion akkumulátorral, akár 50 perc üzemidővel. Motoros fej LED-del, 0,4 l tartály, 3 kg, 2 az 1-ben kárpitszívó és bútorkefe, mosható szűrő, tárolás állva, metál fahéjbarna szín, garancia 24 hónap.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Thomas PERFECT AIR FEEL FRESH X3 vízszűrős porszívó 1700 W Aqua-Pure-Filterbox HEPA13 11 m porzsák nélküli
Fieldmann FDU 2004-E Száraz-nedves porszívó 30 L fém tartály pamutfilter 2,5 m tömlő
Eta 222390000 Grande Animal porszívó ECO motor 9 m hatósugár 3,2 l portartály 2x hepa szűrő DermoPet
Hyundai VC014 porzsák nélküli porszívó Energiaosztály A, Kemény padlók A, HEPA szűrő, 800 W, 1 l tartály, 5 m kábel, 32 mm csatlakozás
Eta 351790000 porzsák nélküli porszívó piros eco motor HEPA 13 2,2 l 800 W 9 m elektronikus szabályozás